LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Moderatorja më s*ksi shqiptare/ Fotot më fantastike të Einxhel Shkira

8 Qershor 2020, 07:32, Lifestyle CNA
Moderatorja më s*ksi shqiptare/ Fotot më fantastike të Einxhel

Einxhel Shkira është një nga moderatoret më seksi të ekranit. Bukuroshja brune ka qenë pjesë e shumë klipeve të njohura shqiptare.

Shkira është evidentuar gjithnjë për bukurinë e saj dhe sponatnitetin që e karakterizon në ekran. Përsa i përket jetës private ajo e ruan atë me shumë fanatizëm dhe nuk është përfolur për ndonjë lidhje.

Pak kohë më parë ajo u komentua gjatë në media për një sherr me modelen Kejvina Kthella. PËr më tepër ne kemi përzgjedhur fotot më seksi të Einxhel Shkira./ CNA.al

Lajmet e fundit nga