LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Modelja më e nxehtë e Playboy/ Fotot e modeles amerikane që po pushton Instagramin

8 Qershor 2020, 07:51, Lifestyle CNA
Modelja më e nxehtë e Playboy/ Fotot e modeles amerikane që po

Kindly Myers është një modele amerikane e cila filloi modelimin e saj rreth moshës 21 vjecare.

Kindly e ka nisur karrierën e saj duke pozuar në kalendarë. Gjithashtu ka pozuar për Playboy si dhe për Maxim.

Ajo numëron më shumë se 1 milion ndjekës në rrejtet sociale u ndan shumë foto provokuese.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./CNA.al

Lajmet e fundit nga