LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

FOTOT-Oriola dhe Eros drejt fejesës/ Çifti gati për të shkëmbyer unazat

8 Qershor 2020, 08:32, Lifestyle CNA
FOTOT-Oriola dhe Eros drejt fejesës/ Çifti gati për të

Modelja Oriola Marashi dhe futbollisti Eros Grezda janë një nga çiftet më të komentuar së fundi në media. Pas muajve që kaluan në karantinë në Kroaci, duket se Oriola dhe Eros po përgatiten për fejesën.

Burime për gazetën ?Panorama Plus? tregojnë se dy të dashuruarit kanë takuar tashmë familjet e njëri-tjetrit dhe janë gati ta zyrtarizojnë historinë e tyre të dashurisë me shkëmbimin e unazave, ndërkohë që janë vendosur në Kroaci.

Duket se dyshes i kanë bërë mirë muajt që kaluan bashkë në karantinë pasi burimet tregojnë se ata u bindën për të marrë këtë vendim gjatë kësaj periudhe.

Pak kohë më parë Oriola dhe Eros konfrimuan lidhjen e tyre në ditëlindjen e këtij të fundit, pasi modelja publikoi fotot e video të tortës së ditëlindjes.

Ndërkohë edhe Eros ka folur publikisht se është në një lidhje madje edhe në emisionin Ëake up u shpreh. ?E kam ditur këtë punë, që gjithmonë kur jam me të duhet t?i bëj foto. Normalisht, ne çunat nuk e kemi shumë qejf që të bëjmë foto, por me Oriolën e kam pasur të lehtë sepse ajo del mirë në çdo kënd?, është shprehur Eros, të cilit brenda së njëjtës intervistë ku tha se nuk do ta përmendte emrin e Oriolës, i doli pa dashje emri i saj, duke qenë se gjatë gjithë kohës nuk përmendi emër, por thoshte gjithmonë ?e dashura?.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Lajmet e fundit nga