LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

VIDEO-Marina Vjollca si asnjëherë më parë/ Zbulon pasionin e saj të hershëm dhe të gjithë mbetëm pa fjalë

8 Qershor 2020, 09:29, Lifestyle CNA
VIDEO-Marina Vjollca si asnjëherë më parë/ Zbulon pasionin e

Marina Vjollca është një nga moderatoret më të dashura të ekranit. Përveç pasionit të saj për punën në televizion, Marina ka treguar dhe një nga pasionet e saj më të hershme që janë motorrat.

Bukuroshja bjonde e ekranit, ka publikuar së fundi në Instastoryn e saj ku shfaqet duke i dhënë motorrit.

Video është regjistruar 6 vite më parë, që në vitin 2014, dhe moderatorja ka treguar se ende e ka pasionin për motorrat.

Në njërën nga videot ajo shkruan: “Bindeni Getin të më lërë ti japë motorrit se s?më lë më.?

Për më tepër shihni videot e mëposhtme./ CNA.al

Lajmet e fundit nga