LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Uroj të plakemi bashkë”/ Rezarta Shkruta bën urimin romantik në ditëlindjen e bashkëshortit

8 Qershor 2020, 09:51, Lifestyle CNA
“Uroj të plakemi bashkë”/ Rezarta Shkruta bën urimin

Ditën e sotme Ermal Hoxha feston ditëlindjen dhe nuk mund të mungonte një dedikim dashurie nga Rezarta Shkurta.

Nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale, Rezarta ka shprehur ndjenjat e saj dhe urimin për bahskëshortin e saj.

?Kur u njohëm, të dy shumë të rinj numëronim çdo vit ditëlindjet e njëri-tjetrit! Sot numërojmë se sa shumë ëndrra kemi relizuar së bashku? Uroj të plakemi bashkë e të numërojmë ëndrrat e nipërve e mbesave tanë! Gëzuar ditëlindjen dashuria ime e madhe! Me ty pranë jam gruaja më e lumtur në botë?, e uron Rezarta bashkëshortin.

Çifti janë shumë të dashuruar njësoj si në fillimet e tyre dhe këtë Rezarta e tregon shpesh herë nëpërmjet postimeve të saj./ CNA.al

Lajmet e fundit nga