LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ngjyra verore dhe i mëndafshtë/ Zbuloni fustanin që po "pushton" Instagramin

30 Qershor 2019, 08:10, Lifestyle CNA
Ngjyra verore dhe i mëndafshtë/ Zbuloni fustanin që po

Ky fustan i mëndafshtë dhe me ngjyra të ndezura verore, po bëhet fiksimi i të famshmeve shqiptare.

Fustani i mëndafshtë, e ka origjinën në vitet ?90, që na kujtojnë përgjithmonë imazhet e Kate Moss, Courtney Love dhe Carrie Bradshaw.

Për më tepër shikoni më poshtë se si e kanë kombinuar fashionistat këtë fustan seksi:

Lajmet e fundit nga