LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

"Kjo është mungesë respekti"/ Këngëtarja e famshme acarohet me gazetaren

30 Qershor 2019, 08:22, Lifestyle CNA
"Kjo është mungesë respekti"/ Këngëtarja e

Si një nga reperet më të suksesshme në botë ,Cardi B është gjithmonë në qendër të vëmendjes dhe së fundmi ajo ka qëndruar në një nga hotelet e famshëm të Kolumbisë. Por ndërkohë që ajo po i afrohej hotelit u ndal papritur nga një gazetare.

?Sigurisht, që e shihni si dukem. Hajde pra, ti je femër dhe dukesh mirë me make-up. Unë nuk dukem mirë, flokët e mia duken keq. Mos ma bëjë këtë mua?- tha Cardi e nevrikosur.

Cardi B po shoqërohej nga babai i saj, të cilit nuk la t?i afrohen gazetarët madje dhe i kërcënoi ata.

‘Mos e publiko babain tim në televizor. Sepse babai im nuk ecën me sigurim. Mos eja pas meje fshehtazi me kamer, kjo është mungesë respekt. Unë jam me fëmijën tim’, është shprehur reperja.

 

Lajmet e fundit nga