LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

"Jeta është e bukur"/ Enca i " çmend" të gjithë me format seksi buzë pishinës

30 Qershor 2019, 07:10, Lifestyle CNA
"Jeta është e bukur"/ Enca i " çmend"

Pas suksesit të këngës “Hajde” në bashkëpunim me Muharrem Ahmetin, i cili ka arritur rreth 9 milionë shikime ne Youtube, Enca ka nisur pushimet për t’u relaksuar disa ditë.

Këngëtarja ka postuar sot një foto ku shfaqet me rroba banjo dhe duket në super formë teksa pozon pranë pishinës.

“Jeta është e bukur”, është përshkrimi që Enca i ka vendosur fotos.Kjo është hera e parë që Enca del me rroba banjo këtë vit dhe pritet që gjatë verës të postojë imazhe që do komentohen gjatë.

 

 

Lajmet e fundit nga