LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Motrat supermodele pozojnë nudo/ Fansat janë të pakënaqur

31 Janar 2018, 00:00, Aktualitet CNA

Gigi dhe Bella Hadid janë supermodelet më të kërkuara të momentit dhe po korrin shumë sukses. Këtë rradhë dy motrat simpatike janë bërë figura kryesore e revistës ?Vogue?. Dhe këtë rradhë ky botim nuk është pritur mirë nga audienca.

Fansat dhe lexuesit e revistës janë shprehur se këto foto janë të parehatshme.

Por çfarë mund të ketë të parehatshme. Janë dy motra që përqafohen lakuriq me njëra tjetrën. Por kanë qënë komentet që janë shprehur se këto foto po shkojnë drejt atyre të ?Playboy?.

Lajmet e fundit nga