LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

David Beckham është rrëmujaxhiu i shtëpisë/ Këtë na e vërteton Victoria

30 Janar 2018, 23:45, Aktualitet CNA

Në vilën e tyre 35 milionë euro David Beckham dhe Victoria jetojnë me katër fëmijët e tyre. Por mesa duket kur Victoria nuk është në shtëpi, është David ai i cili merr në dorë shtëpinë dhe e kthen përmbys. Këtë na e ka vërtetuar ajo me postimet që hedh në Instagram, dhe instastory. Në rrjetet sociale tregohet dhe luksi që kanë si familje në shtëpi.

Victoria tregon se kalon shumë kohë me familjen dhe fëmijët. Çdo gjë të bukur dhe të pazakontë që ata bëjnë ajo e publikon menjëherë.

Dhe ja dimë për nder. Përndryshe si do e dinim që David di shumë mirë të gatuajë, apo që është një rrëmujaxhi i paparë./CNA.al

Lajmet e fundit nga