LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Gjendet një trup i pajetë në një kanal vaditës

29 Tetor 2017, 11:15, Aktualitet CNA

Një trup i pajetë është gjetur në aksin Lushnjë-Fier pranë rreth rrotullimit të Kolonjës.

Viktima e seksit mashkull, rreth 60 vjeç, u gjet buzë rrugës nga kalimtarët e rastit.

Viktima u gjet në një kanal vaditës dhe dyshohet se është qëlluar me armë zjarri.

Policia dhe një ambulancë kanë bërë transportimin e viktimës në morg ku pritet t?i nënshtrohet ekspertizës mjeko-ligjore për të zbuluiar shkakun e vërtetë të vdekjes. Nuk dihet ende identiteti i viktimës

Grupi hetimor po punon për identifikimin e viktimës dhe zbardhjen e plotë të ngjarjes./CityNews

Lajmet e fundit nga