LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ndahet nga jeta gazetarja Adelajda Xhamani

29 Tetor 2017, 09:23, Aktualitet CNA

Ndahet papritur nga jeta gazetarja dhe moderatorja e njohur Adelajda Xhamani.

31 vjeçarja është gjetur e pajetë ne banesën e saj në Tiranë nga shoqja e saj.

Dyshohet se gazetarja dhe ish-banorja e ?Big Brother? ka ndëruar jetë pas një ataku kardiak.

Ngjarja ka ndodhur gjatë natës së kaluar ku policia është njoftuar për vdekjen e saj nga urgjenca e QSUT në Tiranë ./CityNews

Lajmet e fundit nga