LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ekspertiza e policisë për vdekjen e Adelajda Xhamanit

29 Tetor 2017, 10:59, Aktualitet CNA

Vdekja e gazetares dhe ish-banore së Big Brother Adelajda Xhamani, tronditi opinionin publik. Gazetarja u gjet e pajetë nga dy shoqe  në banesën e saj, të cilat kanë lajmëruar më pas familjarët dhe e kanë dërguar për në spital.

Sipas burimeve të policisë së Tiranës mësohet se Adelajda vuante nga epilepsia ndërsa po pritet raporti mjekoligjor.

“Më datë 29.10.2017, rreth orës 05:10, në rrugën e Thesarit, është gjetur e vdekur në banesën e saj, shtetasia Adelajda Xhamani, 31 vjeç, e cila jetonte vetëm.

Nuk ka shenja dhune. Shtetasia e mësipërme vuante nga epilepsia.

Pritet vendimi i mjekut ligjor” /CityNews

Lajmet e fundit nga