LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

I hedhin dy granata në oborrin e shtëpisë/ Shpërthen njëra

29 Tetor 2017, 10:08, Aktualitet CNA

Dy granata janë hedhur në oborrin e shtëpisë së shtetasit K.H. në Berat. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Drenovicë ku njëra nga granatat ka shpërthyer por fatmirësisht nuk ka pasur të lënduar.

Policia ka mbërritur mënjëherë në vendngjarje dhe çaktivizoi granatën tjetër.

Shtetasi K.H. deklaroi se nuk ka pasur probleme me ndonjë person.

Policia po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes./CityNews

Lajmet e fundit nga