LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto-Momentet më të sikletshme të VIP-ave me fansat e tyre/ Rihana ka ngelur e shokuar

15 Gusht 2017, 11:49, Aktualitet CNA

Gjatë gjithë jetës sonë mund të kemi pasur persona që i kemi adhuruar për talentet e tyre dhe sukseset në jetë. Dikush mund të ketë pasur idhull një këngëtar, dikush një aktor e shumë të tjerë. Ëndrra më e madhe e shumë adoleshentëve dhe të rinjve është të takojnë personin ne talentin etë cilit janë rritur.

Disa ia kanë dalë të realizojnë ëndrren e tyre, por jo gjithmonë mund të ketë shkuar ashtu siç duhet. Emocionet përballë një personi që e adhurojmë mund të na bëjmë të dalim edhe nga kontrolli.

Më poshtë po iu tregojmë disa nga momentet më të sikletshme të takimit të njerëzve publikë me fansat e tyre./CityNews

Lajmet e fundit nga