LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Fejesa sekrete e Princit Harry/ Nuk do t’a besoni me çfarë i propozoi aktores

15 Gusht 2017, 20:04, Aktualitet CNA

Megjithëse thashethemet rreth lidhjes së Princit Harry me aktoren Meghan Markle, thonë se familja mbretërore nuk e aprovon, duket se Harry e ka çuar lidhjen në një tjetër stad.

Sipas burimeve pranë Princit, thuhet se ai i ka propozuar aktores gjatë udhëtimit të tyre më të fundit në Afrikë.

Më herët këtë muaj, çifti u nis në një safari në Botswana për të festuar datëlindjen e Meghan.

Afrika ka qenë gjithnjë një vend shumë i rëndësishëm dhe i dashur për Harryn pasi i kujton nënën e tij, princeshën Diana.

Harry dhe Meghan janë në një lidhje që prej një viti dhe zërat për fejesën e tyre kanë dalë që prej ditës së parë.

Ende nuk ka një konfirmim zyrtar nga Pallati i Buckingham, por anglezja Daily Star i ka siguruar lexuesit e saj se lajmi i fejesës është mëse i vërtetë.

Por mos prisni të shihni një unazë diamanti në gishtin e aktores, pasi Princi duket se ka propozuar me diçka vërtet unike.

Burimet për Star kanë thënë se Harry i ka propozuar Meghan me një byzylyk tradicional afrikan.

Gjtihsesi, pavarësisht thashethemeve, Princit i duhet leja e mbretëreshës për ta bërë fejesën zyrtare, tani për tani duket se çifti do ta mbajë private ceremoninë./CityNews

Lajmet e fundit nga