LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto/ Këngëtarja shqiptare bëhet nënë për herë të parë

15 Gusht 2017, 19:12, Aktualitet CNA

Këngëtarja shqiptare Leonora Poloska është bërë nënë për herë të parë nënë.

Ajo prej kohësh ishte në pritje të fëmijës dhe ditën e sotme ka lindur një vajzë.

Bashkëshorti i saj, Andin Randobrava ka postuar edhe një foto në rrjetet sociale, ku ka shprehur të gjithë lumturinë e tij.

“Gruja jem e dashur Faleminderit që na e linde këtë Princeshë. Mirse erdhe qika babit zemra jeme ma e mira nbot”, shkruan ai./CityNews

Lajmet e fundit nga