LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Nuk do ta njihni/ Shikoni “look-un” e ri të këngëtares shqiptare (Foto)

15 Gusht 2017, 19:27, Aktualitet CNA

Këngëtarja e njohur, Flaka Krelani ka postuar një foto në rrjetet sociale, ku duket me një ?look? krejt ndryshe.

Me flokë të prerë dhe të lyera ngjyrë platini, me një ngjyrë të lëkurës që çdokush do ia kishte zili dhe me një veshje provokuese, ajo i ka futur në dilemë fansat, pasi e kanë patur të vështirë ta njohin.

Sipër fotos të shkëputur nga një set fotografik, Flaka shkruan ?Fillim i ri?. Mesa duket ajo po fillon një fazë të re në jetën e saj dhe mund të na rezervojë surpriza në të ardhmen./CityNews

Lajmet e fundit nga