LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Kur era të fryn fustanin/ Kylie Jenner si “Marilyn Monroe” (Foto)

15 Gusht 2017, 19:45, Aktualitet CNA

Kylie Jenner është ndjerë për një moment si Marilyn Monroe.

Era i ka fryrë fustanin, edhe pse nuk ajo që kemi parë nuk është shumë.

Në fakt nuk është se jemi dhe shumë kuriozë, pasi kemi parë edhe më shumë nga bukuroshja 20-vjeçare, por do të ishte paksa më interesante në një rast të tillë.

Sipërmarrësja e bukurisë ishte duke drekuar me mikun e saj më të mirë Jordyn woods, i cili ishte edhe si një mburojë për të në ato momente.

Ajo që tërhoqi vëmendje ishin të brendshmet e Kylie-yt, aq sa u alodua se ishin mbushje për të pasmet e saj. Mesa dimë ne bukuroshja 20- vjeçare nuk ka dhe shumë nevoje, por nuk i dihem, nga familja Kardashian/Jenner mund të presim çdo gjë./CityNews

Lajmet e fundit nga