LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Rrëfehet Armina Mevlani/Ja sa fitoj nga postimet e mia në Instagram

15 Gusht 2017, 17:15, Aktualitet CNA

Armina Mevlani është një ndër blogeret më të njohura në Shqipëri.

Bukuroshja shqiptare, përveç se fiton të ardhura të konsiderueshme nga dyqani i  saj i veshjeve në Bllok, ajo përfiton shumë dhe nga postimi i fotografive në profilin e saj në Instagram.

Gjatë një interviste në një emision radiofonik në ?Top Albania Radio?, Armina ka treguar se sa para fiton nga postimet e saj.

Ajo ka rrëfyer se fitimet vijnë nga veshjet dhe dhuratat që i bëhen nga firma të ndryshme. Bëhet fjalë për produkte që Armina i reklamon në rrjetet sociale dhe që ua sugjeron fansave të saj.

Gjithashtu, bukuroshja ka treguar se se çdo postim i saj paguhet me anë të një kuote e cila varion nga firma me të cilën ajo bashkëpunon apo edhe reklamon./CityNews

Lajmet e fundit nga