LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E rëndë/ 14-vjeçari mbytet në lumin Shkumbin

15 Gusht 2017, 18:02, Aktualitet CNA

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Elbasan, ku një 14-vjeçar është mbytur në lumin Shkumbin.

Mësohet se i mituri ka qenë duke u larë në lumë së bashku me vëllain e tij dhe kushëririn, kur në një moment e ka marrë rrjedha.

Fatkeqësisht, dy djemtë e tjerë nuk kanë arritur dot që ta shpëtojnë 14-vjeçarin, i cili ishte banues në Hotolisht.

Në vendin e ngjarjes ka mbërritur menjëherë policia për të zbardhur detaje të reja./CityNews

 

 

 

 

 

Lajmet e fundit nga