LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ekskluzive/Tension në mbledhjen e grupit të PD

2 Maj 2017, 19:47, Aktualitet CNA

CityNews mëson se me tone të ashpra dhe të forta ka folur pak minuta më parë deputeti demokrat Igli Cara, i cili pas fjalës së kolegëve, ka theksuar se ?Ne deputetët që vlerësojmë paketën dhe kërkojmë të hymë në zgjedhje na shikojnë si armiq dhe kjo është e pranueshme për PD dhe parimet e saj. Kjo forcë politike, debatin e ka pasur vlerë, ndërsa tani për mendimin ndryshe njerëzit sillen si armiq.

Reagimi i Igli Carës ka ardhur pas qëndrimeve të Albina Dedës, Gert Bogdanit që opozita të mos hyjë në zgjedhje./CityNews

Lajmet e fundit nga