LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ekskluzive/Bregu: Jam e palëkundur, të gjitha i kam thënë një ditë më parë

2 Maj 2017, 19:11, Aktualitet CNA

CityNews mësoi se fjalën në mbledhjen e grupit e ka marrë edhe deputetja demokrate, Majlinda Bregu ish ministre Integrimi, e cila ka thenë se gjithçka e kishte bërë publike një ditë më parë dhe se ishte e palëkundur nga ai qëndrim.

?Nuk dua të shtoj asgjë më shumë, nga ato që kam thënë, por më shumë i dëgjuat të gjitha në video-konferencë. Prandaj unë jam e palëkundur tek qëndrimi që kam mbajtur publikisht një ditë më parë?, ka thenë Bregu/CityNews

Lajmet e fundit nga