LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ekskluzive-Mbledhja e grupit të PD/Dashamir Shehi: Oferta duhet pranuar

2 Maj 2017, 19:19, Aktualitet CNA

Në lidhje me ofertën e ndërkombëtarëve ka folur edhe kreu i LZHK, Dashamir Shehi.

CityNews mësoi se në këtë këtë mbledhje, Shehi tha në fjalën e tij se paketa është serioze dhe duhet pranuar.

?Duhet pranuar paketa e ofruar duket të jetë një paketë serioze?./CityNews

Lajmet e fundit nga