LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Alarm për bombë në Parlamentin e Maqedonisë

2 Maj 2017, 17:51, Aktualitet CNA

Roja i godinës dhe ambienteve të brendëshme të Kuvendit të Maqedonisë  ka zbuluar, në katin e parë, një mjet të improvizuar shpërthyes. tetova sot raporton se bëhet fjalë për një fitil për fishekzjarre e cila ishte e ngjitur me një bombolën e gazit. Pajisja është çaktivizuar, dhe policia është në kërkim për pajisje të tjera të ngjashme./CityNews

Lajmet e fundit nga