LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Publikohet videoja/Katrahura që ndodhi sot në Gramsh për shkak të Ramës

2 Maj 2017, 15:53, Aktualitet CNA

Ish kryeministri i Shqipërisë, Sali Berisha në një postim në rrjetet sociale ka treguar se ç?ka ndodhur ditën e sotme në Gramsh.

Berisha shkruan se vizita e Ramës në Elbasan, i ka detyruar gjimnazistët e Gramshit të lënë mësimin dhe të nisen me autobusa drejt Elbasanit.

?Ne pranveren e braktisjes se madhe, nga Gramshi ne Elbasan ne takim me detyrim me Edvin Kristaq Ramen!

Te dashur miq, gjimnazistet e Gramshit lane sot mesimin dhe mbushin me detyrim kater autobuza per te degjuar ne Elbasan mashtrimet e reja, me te cilat Nastradin Rama, njeriu qe trefishoi tarifat e universiteteve, zevendeson mashtrimet e tij te vjetra.

Ai ne takim deklaron se shume kemi bere por kemi dhe shume per te bere, cka do te thote shume kemi mashtruar por
kemi edhe me shume per te genjyer!

Me poshte keni mesazhin dhe videon e gjimnazistit dixhital. sb

“Doktor Dua të njoftoj se sot në Gramsh kane lene mesimin dhe janë nisur me detyrim 4 autobuza me nxënësit e klasave të 10,11 dhe 12 në takimin që do të bëhet sot në elbasan me Edi Ramën po ju nise dhe videon, përfundon postimi i Berishës./CityNews

Lajmet e fundit nga