LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Dje armiq, sot miq të mirë/Ja dy rreperët shqiptarë që kanë surprizuar fansat me këtë foto

2 Maj 2017, 14:30, Aktualitet CNA

Një foto  e Capital T dhe Majk, ku shihen  më të lumtur se kurrë në shoqërinë e njëri-tjetrit  ka habitur të gjithë fansat.

Majk është pjesë e labelit të njohur Babastars, që për hir të së vërtetës nuk ka shumë marrëdhënie të mira me rreperët e tjerë.

Nga ana tjetër  edhe Capital T nuk nguron që t?u bëj ?Diss? rreperëve të tjerë përmes tekseteve të këngëve të tij.

Por ja që fotoja e  tyre na lë të kuptojmë që  ata mbajnë raporte mjaft të mira me njëri-tjetrin dhe do të ishte shumë mirë nëse pas kësaj fotoje do  fshihej  ndonjë bashkëpunim i mundshëm./CityNews

Lajmet e fundit nga