LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

 E rëndë në Milot/Përplasen dy automjete

2 Maj 2017, 14:50, Aktualitet CNA

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në Milot.

Nga informacionet paraprake mësohet janë përplasur kokë më koë dy automjetë në këtë zonë. Si pasojë e përplasjes janë plagosur tre persona.

Policia ka shkuar menjëherë në vengjarje dhe po bën verifikimin për zbardhjen e plotë të saj./CityNews

Lajmet e fundit nga