LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Meta reagon për thirrjen e Nishanit/E vlerësoj, duhet bërë gjithçka

2 Maj 2017, 16:10, Aktualitet CNA

Presidenti i ri i zgjedhur i Shqipërisë, Ilir Meta ka reaguar në lidhje me thirrjen e Presidentit aktual Bujar Nishani, që palët politike të hyjnë në dialog në shërbim të krizës.

Meta tha se e vlerësonte nismën e Nishanit dhe se duhet bërë gjithçka që opozita shqiptare të hyjë në zgjedhje.

“Vlerësoj nismën e Nishanit në shërbim të dialogut politik. Duhet bërë gjithçka që opozita të hyjë në zgjedhje”, përfundoi Ilir Meta/CityNews

Lajmet e fundit nga