LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Pushtohet” i gjithë Elbasani/ Deputeti demokrat zbulon prapaskenat

2 Maj 2017, 17:15, Aktualitet CNA

Deputeti i Partisë Demokratike, Luciano Boçi, ka publikuar disa foto që tregojnë atë çfarë ndodhi ditën e sotme në Elbasan gjatë vizitës së Ramës.

Në postimin e tij në rrjetet sociale, deputeti Boçi shkruan se sot Elbasani është ?pushtuar? nga autobusë që vijnë nga Cërriku, Librazhdi, Prrenjasi, Gramshi e Belshi.

?Autobuzë e furgonë nga Cërriku, Librazhdi, Prrenjasi, Gramshi e Belshi, kanë “pushtuar” sot Elbasanin!
Për nder, me nder të Ramës.
Ky i krekosur do t’i bërtasë miletit të ri, të sjellë aty:
– Ta gëzoni helmin e inceneratorit!
– Ta gëzoni varfërinë kaq shumë të shtuar këto vite!
– Ta gëzoni papunësinë më të madhe se në çdo rreth tjetër!
– Ta gëzoni murin rrethues falas të shëndetësisë “falas”!
– Ta gëzoni dhe rrugën Tiranë-Elbasan të papërfunduar, me 35 milion eurot në xhepat e LSI!
– Ta gëzoni dhe lulishten milionëshe që ka dalë si “kalë harixhiu”!
Në fund do e mbyllë me thirrjet:
Rroftë kjo që duam për ju?!!!
Poshtë ajo që duam për vete”, përfundon deputeti demokrat./CityNews

Lajmet e fundit nga