LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Dalin detajet e para të mbledhjes së deputetëve të Partisë Demokratike/Çfarë do të ndodhë sot

2 Maj 2017, 16:22, Aktualitet CNA

Pak minuta para fillimit të mbledhjes se Grupit Parlamentar të thirrur nga kreu i kësaj partie, një ditë pas kritikave të Majlinda Bregut dhe Jozefina Topallit, kanë dalë detajet e para rreth saj që do të ndodhë në këtë mbledhje.

Paraprakisht mësohet se deputetët e kësaj partie do të zhvillojnë një video konferencë më kryetarin e Partive Popullore Europiane.

Mësohet se Joseph Daul do t?i kërkojë Partisë Demokratike të dalë nga çadra dhe të hyjë në zgjedhje./CityNews

Lajmet e fundit nga