LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ekskluzive-Mbledhja e grupit/Topalli: S’mund ta lëmë PD të asgjësohet

2 Maj 2017, 18:40, Aktualitet CNA

Menjëherë pas përfundimit të video-konferencës me zyrtarë të lartë ndërkombëtarë, fjalën e ka marrë fjalën ish nën kryetarja e kësaj partie Jozefina Topalli, thanë për CityNews burime nga mbledhja.

Duke folur në mbledhje, Topalli tha se ne nuk mund ta lëmë Partinë Demokratike që të asgjësohet dhe nuk mund të rrimë pa u futur në zgjedhje.

Ti e di vetë se ke më shumë detaje, mësohet t?i ketë thënë ajo Bashës. Më tej Topalli ka theksuar se, “Unë s’dua ta zgjas sepse çfarë kam pasur për të thënë t?i kam thënë edhe vetë personalisht unë dua të gjejmë një zgjidhje për të mos asgjësuar Partinë Demokratike”, ka përfunduar ish nën kryetarja e Partisë Demokratike./CityNews

Lajmet e fundit nga