LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ekskluzive/Batuta që Berisha i bëri Topallit në mbledhjen e grupit të PD

2 Maj 2017, 18:07, Aktualitet CNA

Në fillim të mbledhjes së grupit parlamentar të Partisë Demokratike, ku pritej të flitej në një video-konferencë me përfaqësuesit e BE dhe PPE, ish kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha ka takuar zonjën Jozefina Topalli.

Burime i thanë CityNews se sapo ka takuar Topallin, Berisha nuk ka kursyer batutën tij, duke i thënë, ?E deklasuar ishe dhe e deklasuar mbete?, batutë kjo që është dëgjuar nga të gjithë.

Jozefina Topalli ditën e djeshme u deklarua si një nga zërat kritikë ndaj vendimmarrjes së Lulzim Bashës për të mos hyrë në zgjedhje./CityNews

Lajmet e fundit nga