LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

FOTOT/ Luana shtatzënë? Fotoja flet më shumë se fjalët

18 Mars 2017, 09:57, Lifestyle CNA

Për shkak të shtimit të kileve të tepërta, Luana Vjollca ka thënë edhe në intervistat e saj të hershme se i duhet ti rikthehej dietave. Por bukuroshja jo vetëm që nuk e ka mbajtur fjalën, por nga fotot që na servir, duket se është mbi peshë.

Vetëm kaq mjaftuan që menjëherë të vërshonin një sërë thashethemesh, se ajo ishte shtatzënë. Edhe këtë herë ajo qëndroi të heshtje, dhe nuk përgënjeshtroi asgjë.

Gjithsesi një foto e fundit e saj e postuar në Instagram, e shfaq më në formë se kurrë, duke hedhur poshtë në këtë mënyrë zërat se ajo është shtatzënë. /CityNews

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lajmet e fundit nga