LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Aksioni për karburantet/Bllokohen 2 subjekte, 5 të tjerë në procedim

6 Maj 2015, 21:04, Aktualitet CNA

Policia e Shtetit së bashku me autoritetet e kontrollit të hidrokarbureve kanë inspektuar sot 13 subjekte në zonat e Fierit, Beratit, Kuçovës dhe Fier-Shegan.

Nga kontrolli i këtyre subjekteve policia bllokoi 2 subjekte për abuzime me lëndën djegëse, ndërsa 5 subjekte të tjera janë në procedim pasi kanë fshehur të ardhurat.

Kujtojmë që edhe dje, policia bllokoi disa subjekte për abuzim me karburantin.

Lajmet e fundit nga