LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto Lajm/ Një "hasan" në Korcë

6 Maj 2015, 06:36, Aktualitet CNA

Personi në rreth quhet Vangjush Dishnica ose ndryshe ?hasani i Korcës?, sipas teorise publikuar dje ne media nga deputeti socialist, Ben Blushi.

Dje Dishnica ka qënë funksionar dhe aleat i Partise Demokratike, menjëherë  pas ardhjes në pushtet të Rilindjes per te mbajtur ofiqet kaloi me LSI.

Në foton e parë, Vangjush Dishnica shfaqet, ne krah kryebashkiakut socialist, Sotiraq Filo, deputeteve Ilir Pendavinji nga PS dhe Pirro Kapurani nga LSI.

Ne foton e dyte Vangjush Dishnica shfaqet po dje, ne krah te kandidatit te PD Gjergji Mero dhe kryetarit te deges lokale te demokrateve ne Korce.

Dy dite me pare me PD, te nesermen Rilindas me LSI, sot kalon tek opozita sepse e heqin nga puna në Qarkun e Korcës,

Një Hasan tipik sipas teorisë së Ben Blushit.

 

11:00 Aktualitet

Kim sensuale në NY

 Padyshim që superbomba Kim Kardashian duket sharmante dhe m...

Lajmet e fundit nga