LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

"Keto janë zgjedhjet që do të bëjë Edi Rama. Degjojeni nga goja e tij (Video)

5 Maj 2015, 18:25, Aktualitet CNA

Ish Kryeministri Sali Berisha ka publikuar pak më parë një video (Audio) ku dëgjohet kryeministri Edi Rama i cili komunikon për zgjedhjet e 21 qershorit. Berisha shkruan se Rama po e keqshfrytëzon shtetin për interesat e partisë.

Ja çfarë shkruan Berisha:

Te dashur miq, Edi Rama pohon me gojen e tij ne kete audio se meritokracia qe premtoi eshte thjesht nje shker…. craci e Driteroit. Ky regjistrim deshmon se si shperdorohet, keqshfrytezohet sot shtetit,dhe resurset shteterore ne nje fushate politike per interesa strikt partiake, duke shkelur keshtu haptas dhe ne menyre flagrante parimin e zgjedhjeve te lira. Ju lutem degjojeni vete ketu me poshte me zerin e tij Edi Ramen teksa u kerkon drejtoreve te shtetit te mbushin kutite e partise

11:00 Aktualitet

Kim sensuale në NY

 Padyshim që superbomba Kim Kardashian duket sharmante dhe m...

Lajmet e fundit nga