LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Aksioni për hidrokarburet/ Bien në pranga 4 pronarë, dy të tjerë në kërkim

5 Maj 2015, 21:04, Aktualitet CNA

Policia e Shtetit së bashku me autoritetet e kontrollit të hidrokarbureve kanë kryer sot në mbrëmje një aksion në 17 subjekte në 4 qytete të ndryshme të vendit.

Nga kontrolli në qytetet e Tiranës, Durrësit, Fierit dhe Lezhës, policia ka arrestuar 4 pronarë të këtyre subjekteve për abuzim, si dhe ka shpallur në kërkim dy të tjerë.

Policia njofton se kontrolli i hidrokarbureve do të vazhdojë edhe në ditët në vijim.

11:00 Aktualitet

Kim sensuale në NY

 Padyshim që superbomba Kim Kardashian duket sharmante dhe m...

Lajmet e fundit nga