LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ilir Meta: Video e Ramës është montazh

5 Maj 2015, 19:10, Aktualitet CNA

Kreu i Kuvendit të Shqipërisë, Ilir Meta, i ftuar në emisionin ?Studio e Hapur? të gazetares Eni Vasili, komentoi videon që u publikua pak më parë nga deputeti Sali Berisha, ku dëgjohej kryeministri i vendit, Edi Rama duke dhënë udhëzime për zgjedhjet e 21 qershorit.

Meta tha se edhe ai ka qenë pjesë e këtij takimi dhe se takimi ka qenë me strukturat e partisë dhe jo me drejtorë. Ai shtoi se ajo cka u tha në këtë takim nuk është ajo që pasqyrohet në ato video, që sipas Metës është montazh.

? Video është një montazh i krijuar nga Sali Berisha. Takimi ka qenë me strukturat e partisë dhe është më se normale që kryetari të japë udhëzimet e tij në prag të fushatës. Pse Sali Berisha nuk e publikoi pjesën ku Rama i kërkoi arsimtarëve dhe administratës të mos bëhen pjesë e propagandës politike? Pra, duket qartazi që video është montazh?, tha Meta

 

11:00 Aktualitet

Kim sensuale në NY

 Padyshim që superbomba Kim Kardashian duket sharmante dhe m...

Lajmet e fundit nga