LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Video/ Gruaja rreh burrin tek "Zogu i Zi"

5 Maj 2015, 17:41, Aktualitet CNA

Një grua ka sulmuar verbalisht dhe fizikisht një burrë, tek rrethrrotullimi i Zogut të Zi këtë paradite.

Çifti i përfshirë në konflikt i përket komunitetit rom, ku gruaja pasi e ofendon burrin e qëllon atë me grushte.

Shkak per acarimin e gruas duket se është bërë tradhtia e burrit, pasi gruaja i thotë: U bëre ti të kesh dashnore?.

Video është siguruar nga News 24.

 

https://www.youtube.com/watch?v=n4jJbMGTFQU[&w=680&h=400/embed]

11:00 Aktualitet

Kim sensuale në NY

 Padyshim që superbomba Kim Kardashian duket sharmante dhe m...

Lajmet e fundit nga