LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Ben Blushi homazhe për 5 majin në Elbasan/ Mbeshtet Qazim Sejdinin

5 Maj 2015, 16:22, Aktualitet CNA

Ben Blushi është shfaqur sot në krah të kryebashiakut të Elbasanit, Qazim Sejdini.

Ai ka marrë pjesë në ceremoninë e organizuar nga kjo bashki, për 5 Majin.

Në ceremoni ka qenë edhe ministri Edmond Haxhinasto.

Pavarësisht shfaqjes përkrah Sejdinit, vështirë se Blushi do të dalë në fushatë me këtë të fundit, duke parë shkrimet e vazhdueshme kritike të tij kundër PS-së dhe programit të saj.

11:00 Aktualitet

Kim sensuale në NY

 Padyshim që superbomba Kim Kardashian duket sharmante dhe m...

Lajmet e fundit nga