LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Banorët e Marinzës protestë para zyrave të ‘ Bankers ‘

5 Maj 2015, 07:32, Aktualitet CNA

Banorët e Marinzës kanë vijuar me protestat para zyrave të  kompanisë ?Bankers Petrolium?.

Që në orët e para të mëngjesit banorët kanë bllokuar rrugën hyrëse të fshatit, duke mos lejuar kalimin e automjeteve të ?Bankers Petrolium? drejt puseve të naftës

Ata kërkojnë dëmshpërblim për dëmet e shkaktuara nga shpërthimi. Sipas banorëve, askush nuk i ble më qumshtin, pasi ka përmbajtje të lartë të helmit.

Protestuesit kërcënojnë me përshkallëzim të protesatave nëse nuk merren masa nga qeveria dhe kompania ?Bankers?.

13:00 Aktualitet

Hougnton buzëqesh

 Ylli i Celebrity Big Brother Chantelle Houghton u fotografu...

Lajmet e fundit nga