LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Debate në PD për listën e Këshillit Bashkiak të Tiranës

5 Maj 2015, 12:51, Aktualitet CNA

Publikimi i listës nga Partia Demokratike me emrat për Këshillin Bashkiak të Tiranës, ka sjell debate brenda opozitës. Në korridoret e selisë blu kanë filluar pakënaqësit nga ana e disa demokratëve, të cilët nuk janë dakord me personat që do të jenë në Këshillin Bashkiak.

Kundërshtim ka pasur edhe nga personat që janë pjesë e Këshillit Bashkiak , pasi nuk janë dakord me renditjen e bërë në listë.

Në krye të saj  janë vënë emra pa kontribute, pa moral, ndërkohë që jashtë listës janë lënë intelektualë dhe figura me kontribut të rëndësishëm në Partinë Demokratike.

Debate më të ashpra janë zhvilluar me sekretarin organizativ Enno Bozdo dhe specialistin organizativ  Florian Xhuti, i cili është quajtur nga nënkryetari i PD-së, Astrit Patozi, si ?miu i qilareve?.

 

 

11:00 Aktualitet

Kim sensuale në NY

 Padyshim që superbomba Kim Kardashian duket sharmante dhe m...

Lajmet e fundit nga