LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Kim sensuale në NY

5 Maj 2015, 11:00, Aktualitet CNA

 

Padyshim që superbomba Kim Kardashian duket sharmante dhe mjaft sensuale me fustane mjaft elegante por ja që mjaft provokuese dukej edhe me veshje sportive. U fotografua ditën e djeshme teksa dilte nga palestra dhe ajo cka binte në sy ishte trupi i saj i jashtëzakonshëm.

Lajmet e fundit nga