LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Video skandal/ Policia dhunon dhe kërcënon protestuesit në Kukës

4 Maj 2015, 19:54, Aktualitet CNA

Në  këto pamje të siguruara  shihet shefi i Krimeve të Kukësit, i veshur civil . Me ligj nuk lejohet që policët të cilët marrin pjesë në tubime, të kenë me vete armën e tyre.

13:00 Aktualitet

Hougnton buzëqesh

 Ylli i Celebrity Big Brother Chantelle Houghton u fotografu...

Lajmet e fundit nga