LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Skandal në Korcë/ Bashkia kurora me emrin e FRESSH

5 Maj 2015, 10:58, Aktualitet CNA

Një skandal ka ndodhur sot në qytetin e Korcës me vendosjen e kurorave në nderim të dëshmorëve.

Në kurorën e vendosur nga Bashkia e Korcës,  shkruhet ? FRESSH    Bashkia Korcë?.

Kujtojmë që FRESSH është një organizatë politike e Partisë Socialiste dhe jo strukturë e Bashkisë së Korcës.

Në këtë ceremoni kanë marr pjesë zyrtarë të pushtetit lokal, veteranë si dhe përfaqësues të forcave politike.

Lajmet e fundit nga