LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Bluza e bardhë / Një “zgjidhje” për çdo rast

18 Qershor 2022, 09:04, Trending CNA
Bluza e bardhë / Një “zgjidhje” për çdo rast
Foto ilustruese

Bluza e bardhë është një element klasik i stilit të biznesit, i cili është i kombinuar në mënyrë të përsosur me kostume strikte të zyrës dhe sende të tjera veshjesh të grave moderne të biznesit. Ndërkohë, ky lloj stili mund të vishet në situata të tjera ku nuk kërkohet kodi i veshjes.

Çdo sezon sjell vetvetiu tendencat e fundit të modës dhe tendencat e reja. Megjithatë, disa produkte mbeten të njohura dhe me stil për disa vjet, ndërsa të tjerët vazhdimisht po ndryshojnë dhe përditësohen. Por si mund ta kombinojnë bluzën e bardhë.

Kombinimi më i përshtatëshëm janë pantallonat xhinse. Por duhet të keni parasysh lartësinë e trupit tuaj. Për t'u dukur më të gjata në trup mund të vishni xhinse me bel të gjatë dhe të fusni bluzën brenda./ CNA.al

Lajmet e fundit nga