LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Fiksimi i çdo vajze në vitet 2000/ Rikthehen pantallonat me bel të ulët

13 Qershor 2022, 09:40, Trending CNA

Fiksimi i çdo vajze në vitet 2000/ Rikthehen pantallonat me bel

Sot, ndonëse çdo ditë trendeve të modës u shtohet një stil i ri, me sa duket dashuria për modelet e vjetra vazhdon ende. 

Pantallonat me bel të ulët, të cilat ishin të njohura në vitet 2000, janë shembujt më të njohur të këtyre tendencave. Preferenca ndaj këtyre pantallonave vazhdon edhe në ditët e sotme.

Fiksimi i çdo vajze në vitet 2000/ Rikthehen pantallonat me bel

Ky trend, i cili në vitet 2000 arriti majat dhe u admirua dhe preferua nga shumë ikona të modës, por siç duket nuk ishte e mjaftueshme, pasi në treg nuk pati shumë jetëgjatësi kjo modë.

Fiksimi i çdo vajze në vitet 2000/ Rikthehen pantallonat me bel

Ky stil krahasuar me stilet e tjera të pantallonave është mjaft komod dhe i rehatshëm.

Ndaj, nëse kërkoni diçka ndryshe për gardorobën tuaj këto pantallona janë një zgjedhje për ju.

Fiksimi i çdo vajze në vitet 2000/ Rikthehen pantallonat me bel

Ky stil veshjeje, i cili zbulon veçanërisht pjesën e barkut në të shkuarën është veshur nga emra të njohur si Paris Hilton apo Britney Spears.

Fiksimi i çdo vajze në vitet 2000/ Rikthehen pantallonat me bel

Lajmet e fundit nga