LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Shpallen fituesit e Giveaway nga CNA.al/ Preciosa përkëdhel me dhuratat e çmuara

30 Maj 2022, 15:27, Trending CNA
Shpallen fituesit e Giveaway nga CNA.al/ Preciosa përkëdhel me
Foto ilustruese

Fituesit e Giveaway të organizuar nga CNA.al në bashkëpunim me Preciosa janë shpallur. 10 qytetarë kanë mundur të fitojnë dhuratat e çmuara të ofruara nga Preciosa.

Loja nisi me datë 16 maj dhe kishte vetëm dy rregulla të thjeshta, të bënin tag 3 miqtë tuaj më të mirë në këtë postim. Si dhe të ndiqnin faqen tonë "cna.lajme" në "Instagram" dhe faqet që ndjek CNA.

Gjithçka ka qenë transparente dhe pjesëmarrësit e lojës kanë mundur të shohin edhe mënyrën se si është bërë përzgjedhja.

Dhuratat që kanë përfituar 10 personat e përzgjedhur janë thjeshtë mahnitëse.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by CNA.al (@cna.lajme)

Një ore elegante dhe mbi të gjitha cilësore Pierre Lannier, çelik i pastër me larje floriri, 2 vite garanci dhe rezistente ndaj ujit.

Një orë për femra Santa Barbara Polo, me larje floriri dhe kristale swarovski që e bën më femërore dhe 3 mikrofusha funksionale, 1 vit garanci dhe rezistente ndaj ujit.

Një orë për meshkuj Santa Barbara Polo me larje foriri dhe fushë të zezë, një kombinim perfekt me ngjyrën gold me 1 vit garanci dhe është rezistente ndaj ujit.

Një orë Santa Barbara Polo, për meshkuj e kromuar në të zezë që e bën ngjyrën me rezistente, praktike, dhe lehtë të kombinueshme për përditshmeri. Ka 1 vit garanci dhe është rezistente ndaj ujit.

Një orë Santa Barbara Polo, me rrip lekure origjinale që e bën orën praktike dhe të përditshme. Me larje floriri rosegold, kristale rreth fushës për t'i dhënë më tepër feminitet. Ka 1 vit garanci dhe është rezistente ndaj ujit.

Një varese Pierre Lannier tepër elegante materiali çelik i pastër me  dizajn unik, koleksioni eolia (lule e përdorur në brandin Pierre Lannier në ora dhe bizhuteri).

Vëthë Pierre Lannier, materiali çelik i pastër antialergjik koleksioni eolia të përshtatshme për raste të veçanta, gjatësia mesatare i bën elegante dhe praktike.

Por përveç kësaj nga kjo lojë pati dhe tri surpriza për tre të përzgjedhur. Njëra prej dhuratave është një varëse për femra, thjesht e mrekullueshme e kombinueshme me çdo veshje.

Ju zgjodhët CNA, Preciosa mendoi më të bukurat për ju!

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by CNA.al (@cna.lajme)

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by CNA.al (@cna.lajme)

Lajmet e fundit nga