LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Dëmtoi fustanin e Marilyn Monroe / Kritikohet ashpër Kim Kardashian

16 Qershor 2022, 08:42, Trending CNA
Dëmtoi fustanin e Marilyn Monroe / Kritikohet ashpër Kim Kardashian
Kim Kradashian në Met Gala

Humbi plot 7 kilogram për të veshur fustanin e famshëm të Marilyn Monroe. Por ia vlejti, pasi ajo i mahniti të gjithë kur u shfaq në Met Gala të këtij viti.

Fustani më përpara është veshur nga ikona Marilyn Monroe në vitin 1962 për t’i kënduar “Happy Birthday” Presidentit John F. Kennedy.

Llogaria në Instagram e fustanit ka nxjerrë disa foto ku vërehet qartë dëmtimet  si “mungesën e kristaleve” apo “fije të dala nga fustani” që ka marrë para dhe pas Met Gala.

Nga ana tjetër Kim thuhet se i mohoi të gjitha akuzat duke thënë se imazhet nuk janë të sakta dhe se pretendimet që ylli e ka dëmtuar fustanin janë krejtësisht të pavërteta./ CNA.al

Lajmet e fundit nga